Aktuality

  • Najdete nás také na:

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ OD 5. 9. 2020

Date: Říjen 5, 2020 Author: Jiří Plášek Categories: Aktuality

Vážení přátelé. Jistě pozorně sledujete epidemiologickou situaci v ČR. Zde je malé shrnutí toho, co se týká naší školy:

Plošná mimořádná opatření v oblasti školství, která  postupně vyhlašují místně příslušné KHS s účinností od 5.10.2020 do 18.10.2020, nebudou mít za následek uzavírání základních škol a  budou mít pouze následující dopady do této oblasti školství:

I. STUPEŇ ZŠ • hudební výchova BEZ ZPĚVU
• tělesná výchova bez omezení
II. STUPEŇ ZŠ (+ nižší ročníky víceletých gymnázií, nižší ročníky osmiletých konzervatoří) • hudební výchova BEZ ZPĚVU
• místo tělesné výchovy nesportovní aktivity venku/uvnitř

V naší škole budeme nahrazovat HV jiným vyučovaným předmětem a TV budeme řešit pobytem v přírodě. Jakékoli další změny budou zveřejněny na webových stránkách školy a rodiče budou také informováni prostřednictvím třídních učitelů.

KHS Zlín – mimořádné opatření 9_2020

Jiří Plášek – ŘŠ.