Aktuality

  • Najdete nás také na:

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021-22

Date: Srpen 25, 2021 Author: Jiří Plášek Categories: Aktuality

škola

Milí žáci, vážení rodiče.

Blíží se nám zahájení nového školního roku 2021-2022. Doufám, že jste si během prázdnin odpočinuli a těšíte se na návrat do školních lavic. Stále musíme počítat s určitými omezeními, která nám nejsou příjemná, ale to jistě zvládneme. Ve škole se sejdeme ve středu 1. 9. 2021. Zahájení nebude společné, ale v jednotlivých třídách v 8:30. Nejdříve ve třídách proběhne povinné testování. U malých dětí a ve speciálních třídách mohou asistovat rodiče. Testovat se nemusí očkovaní žáci a ti, kteří prodělali onemocnění covid v posledních 6ti měsících. Poté již paní učitelky seznámí žáky a rodiče s organizací výuky v novém školním roce.

Informace k testům: Máme k dispozici tak, jako v minulém školním roce, neinvazivní testy na kraj nosní dírky. Děti s nimi mají zkušenosti a bez problémů testování zvládají. Testovat se bude 1., 6. a 9. září. Další postup pak bude záviset na  rozhodnutích příslušných ministerstev.

S případnými dotazy se na mě neváhejte obrátit na telefonním čísle 739314706.

Jiří Plášek.